Fototapeta Jednorožec

Příklady velikosti zvířat (rozměry 280x300cm)

Cena je za m2

Jednorožec 127x74 cm

Srnka 72x83cm

Zajíčci 30cm x 50cm

Skladem
Kód: 855
Značka: Dekorillo
580 Kč
Kategorie: Designové tapety
tapeta jednorožec1
Novinka Tip
Jednorožec s celou partou veselých zvířátek se bude snadno cítit jako doma v interiérech v lesním stylu vonících přírodou. Rychle se stane hlavním hrdinou útulných a harmonických rustikálních aranžmá. Minimalistické skandinávské aranžmá díky němu budou útulnější, jedinečný charakter dodá i stylovým vintage pokojům.

Vliesové tapety tiskneme na nejkvalitnější matný materiál z vlizeliny a celulózy. Tapeta je certifikována Národním hygienickým ústavem a je bez PVC, těžkých kovů a rpzpouštědel.
Celulóza použitá při výrobě produktu je certifikována FSC. Tapeta má certifikát nehořlavosti a odpovídá požadavkům Evropské unie (označení CE). Je 100% bezpečný pro děti.

Tapeta na polyesterové látce je materiál nejvyšší kvality, splňující požadavky Evropské unie a splňující mnoho norem ISO. Tapeta neobsahuje PVC, které je škodlivé pro zdraví a životní prostředí, je bez zápachu a bezpečné pro použití v dětských pokojích. Díky tomu, že má strukturu plátna, se velmi snadno udržuje v čistotě (omyvatelná). Jeho nejdůležitější vlastnosti jsou: paropropustnost, snadná aplikace, intenzita barvy.

Jaký je rozdíl mezi vliesovou tapetou a polyesterovou tapetou?
Vliesová tapeta je 100% přírodní produkt, ekologický díky svým přírodním vlastnostem - jemně padá do béžové (barvy tapety jsou velmi mírně ztlumené), je vhodná k šetrnému čištění, je bez zápachu, má certifikaci Národního hygienického ústavu. Je hladká a matná.

Polyesterová tapeta je syntetický produkt, ale neobsahuje škodlivé PVC. Má vysoký bílý index, což znamená, že reprodukce barev je na vysoké úrovni. V případě znečištění se dá vyčistit a je bez zápachu. Polyesterová tapeta má strukturu plátna.