Tapeta Dinosauři

cena je za m2

Skladem
Kód: 867
Značka: Dekorillo
580 Kč
Kategorie: Designové tapety
tapeta dino1
Novinka Tip
Motiv dinosaura je perfektním řešením pro pravěký pokoj. V takovém aranžmá se bude dítě cítit jako v pohádce a každý den bude velkým dobrodružstvím. Tato tapeta také dodá jedinečný charakter skandinávským interiérům, dokonale ladí s doplňky v jemných barvách. Tapeta je součástí kolekce Simple Dinos, která obsahuje také samolepky na zeď, metr, plakáty a štítky.
Vliesové tapety tiskneme na nejkvalitnější matný materiál z vliesu a celulózy. Tapeta je certifikována Národním hygienickým ústavem a je bez PVC, těžkých kovů a rozpouštědel. Celulóza použitá při výrobě produktu je certifikována FSC. Tapeta má certifikát nehořlavosti a odpovídá požadavkům Evropské unie (označení CE). Je 100% bezpečný pro děti.

Tapeta na polyesterové látce je materiál nejvyšší kvality, splňující požadavky Evropské unie a splňující mnoho norem ISO. Tapeta neobsahuje PVC, které je škodlivé pro zdraví a životní prostředí, je bez zápachu a bezpečné pro použití v dětských pokojích. Díky tomu, že má strukturu plátna, se velmi snadno udržuje v čistotě (omyvatelná). Jeho nejdůležitější vlastnosti jsou: paropropustnost, snadná aplikace, intenzita barvy.

Jaký je rozdíl mezi vliesovou tapetou a polyesterovou tapetou?

Vliesová tapeta je 100% přírodní produkt, ekologický díky svým přírodním vlastnostem - jemně padá do béžové (barvy tapety jsou velmi mírně ztlumené), je vhodná k šetrnému čištění, je bez zápachu, má certifikaci Národního hygienického ústavu. Je hladká a matná.

Polyesterová tapeta je syntetický produkt, ale neobsahuje škodlivé PVC. Má vysoký bílý index, což znamená, že reprodukce barev je na vysoké úrovni. V případě znečištění se dá vyčistit a je bez zápachu. Polyesterová tapeta má strukturu plátna.