Tapeta Džungle

Příklady velikostí zvířat:

★ jaguár (bez ocasu) - cca 88cm x 60cm

★ velký tapír - 86cm x 48cm

★ lenochod - 40 cm x 53 cm

★ tukan - 35 cm x 42 cm

cena je za m2
Skladem
Kód: 864
Značka: Dekorillo
580 Kč
Kategorie: Designové tapety
tapeta dzungle1
Novinka Tip
Přemýšlíte, jak zařídit pokojíček malého průzkumníka? Pokud ano, výborným řešením bude tapeta s tématem amazonské džungle, ve které se prolínají přírodní inspirace s uklidňujícími barvami. Víme, že na pozvání dovnitř už čekají exotická zvířata, včetně důstojného geparda, legrační veverky sajmiri (opice! ) nebo roztomilých tapírů. Vše, co musíte udělat, je nalepit naši tapetu a dobrodružství mezi tropickou vegetací budete mít vždy na dosah ruky! Zároveň si vytvoříte oázu klidu a pohody, kde bude odpočinek vždy čistým potěšením.
Vzor Džungle namalovala ilustrátorka Ewa Mąka a nikde jinde ho nenajdete.
Vliesové tapety tiskneme na nejkvalitnější matný materiál z vlizeliny a celulózy. Tapeta je certifikována Národním hygienickým ústavem a je bez PVC, těžkých kovů a rozpouštědel. Celulóza použitá při výrobě produktu je certifikována FSC. Tapeta má certifikát nehořlavosti a odpovídá požadavkům Evropské unie (označení CE). Pro děti je 100% bezpečný.

Tapeta na polyesterové látce je materiál nejvyšší kvality, splňující požadavky Evropské unie a splňující mnoho norem ISO. Tapeta neobsahuje PVC, které je škodlivé pro zdraví a životní prostředí, je bez zápachu a bezpečné pro použití v dětských pokojích. Díky tomu, že má strukturu plátna, se velmi snadno udržuje v čistotě (omyvatelná). Jeho nejdůležitější vlastnosti jsou: paropropustnost, snadná aplikace, intenzita barvy.