Tapeta Jarní květy

Milujeme jaro! A právě s ní na mysli vznikla tapeta s krásnými květinami na bílém pozadí. Vzor se bude hodit do dívčího pokojíčku jakéhokoli věku. Jsme si jisti, že se za něj nebude stydět ani dospělá žena ve své ložnici, je nadčasový a rychle neomrzí.

Fotografie pokoje s obložením a dětskou postýlkou ​​- Cozy Life Ewa Sławacka.
 Cena je za m2
Objednáno
Kód: 876
Značka: Dekorillo
580 Kč
Kategorie: Designové tapety
tapeta1holky
Novinka Tip
Tapeta skvěle zapadne do velmi dívčích interiérů v glamour stylu. Spolu s baldachýnem, elegantním lustrem a ozdobným zrcadlem vytvoří aranžmá, které bude lahodit oku po mnoho let. Skvělou atmosféru vykouzlí také v romantických anglických interiérech, stejně jako ve stylových shabby chic pokojích.
Vliesové tapety tiskneme na nejkvalitnější matný materiál z vliesu a celulózy. Tapeta je certifikována Národním hygienickým ústavem a je bez PVC, těžkých kovů a rozpouštědel. Celulóza použitá při výrobě produktu je certifikována FSC. Tapeta má certifikát nehořlavosti a odpovídá požadavkům Evropské unie (označení CE). Je 100% bezpečný pro děti.

Tapeta na polyesterové látce je materiál nejvyšší kvality, splňující požadavky Evropské unie a splňující mnoho norem ISO. Tapeta neobsahuje PVC, které je škodlivé pro zdraví a životní prostředí, je bez zápachu a bezpečné pro použití v dětských pokojích. Díky tomu, že má strukturu plátna, se velmi snadno udržuje v čistotě (omyvatelná). Jeho nejdůležitější vlastnosti jsou: paropropustnost, snadná aplikace, intenzita barvy.

Jaký je rozdíl mezi vliesovou tapetou a polyesterovou tapetou?

Vliesová tapeta je 100% přírodní produkt, ekologický díky svým přírodním vlastnostem - jemně padá do béžové (barvy tapety jsou velmi mírně ztlumené), je vhodná k šetrnému čištění, je bez zápachu, má certifikaci Národního hygienického ústavu. Je hladká a matná.

Polyesterová tapeta je syntetický produkt, ale neobsahuje škodlivé PVC. Má vysoký bílý index, což znamená, že reprodukce barev je na vysoké úrovni. V případě znečištění se dá vyčistit a je bez zápachu. Polyesterová tapeta má strukturu plátna.