Tapeta Svět zvířat

Velikosti jednotlivých prvků - velký vzor:

★ Veverka - 30 cm x 32 cm

★ Medvídek - 26cm x 35cm

★ Jezevec - 44 cm x 20 cm

★ Králík - 20 cm x 36 cm

Velikosti jednotlivých prvků - malý vzor:
 
 
★ Veverka - 15cm x 16cm

★ Medvídek - 14cm x 19cm

★ Jezevec - 22 cm x 10 cm

★ Králík - 10 cm x 18 cm
 Cena je za m2
Skladem
Kód: 870
Značka: Dekorillo
580 Kč
Kategorie: Designové tapety
tapeta svet zvirat bila
Novinka Tip
Už od malička stojí za to vyprávět a vychovávat děti o přírodě a životním prostředí. Dítě, které pochopí, že les je domovem zvířat, ho nezaneřádí a pochopí důležitost přírodních, lesních zdrojů. Tapeta Svět zvířat bude nejen skvělým pozadím pro večerní vyprávění pohádek o lese, zvířátkách a přírodě, ale bude mít i pozitivní vliv na vývoj těch nejmenších, rozvíjí v nich citlivost a empatii.

Vzor namalovala ilustrátorka Ewa Mąka a nikde jinde ho nenajdete. Fotografie aranžmá ukazuje jemný vzor.
Vliesové tapety tiskneme na nejkvalitnější matný materiál z vlizeliny a celulózy. Tapeta je certifikována Národním hygienickým ústavem a je bez PVC, těžkých kovů a rozpouštědel. Celulóza použitá při výrobě produktu je certifikována FSC. Tapeta má certifikát nehořlavosti a odpovídá požadavkům Evropské unie (označení CE). Pro děti je 100% bezpečný.

Tapeta na polyesterové látce je materiál nejvyšší kvality, splňující požadavky Evropské unie a splňující mnoho norem ISO. Tapeta neobsahuje PVC, které je škodlivé pro zdraví a životní prostředí, je bez zápachu a bezpečné pro použití v dětských pokojích. Díky tomu, že má strukturu plátna, se velmi snadno udržuje v čistotě (omyvatelná). Jeho nejdůležitější vlastnosti jsou: paropropustnost, snadná aplikace, intenzita barvy.